marius studio
MARIUSZ WALOCHA

FOTOGRAFIA TWORZONA Z PASJĄ

                                          Fotografia tworzona z pasją


Urodziłem się we Wrocławiu, ale właściwie moim rodzinnym miastem jest Łódź, gdzie mieszkam i pracuję.
Jestem absolwentem Warszawskiej Szkoły Fotografii Mariana Schmidta.
To właśnie tam dostałem prawdziwy impuls do fotografii ekspresyjnej i humanistycznej, co sprawiło że tak bardzo zainteresował mnie portret fotograficzny.
Uczestnictwo w wielu warsztatach, wystawach i spotkaniach z wybitnymi fotografami wpłynęło na ukształtowanie mojej wrażliwości i kultury wizualnej.

Od kilku lat łączę swoją pasję z zawodem. Prowadzę w Łodzi atelier fotografii portretowej i reklamowej 'Marius Studio".
Szczególne miejsce w mojej wizji fotografii zajmuje portret, oraz zdjęcia ślubne, w których zawarte są pokłady niesamowitych emocji. Dokumentacja wizualna tego szczególnego dnia pozwala na czerpanie niepowtarzalnej przyjemności i satysfakcji.

Zdjęcia są częścią mojej osoby, a wasze przeżycia stają się moimi.
Człowiek przed obiektywem, szczególnie w portrecie, to dla mnie ogromne wyzwanie i pokora.
Wieloletnie doświadczenie z dziedziny fotografii studyjnej i reportażowej są gwarancją usług na najwyższym poziomie, nie tylko technicznym.
Fotografia- z zamiłowania, praca- z serca!
Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.
 
Mariusz Walocha.

zdj

fotografia ślubna,zdjęcia do dokumentów Łódź, zdjęcia ślubne Łódź. Studio Fotograficzne Łódź. fotografia portretowa i reklamowa, zdjęcia chrztu, najpiękniejsze zdjęcia ślubne, fotograf ślubny Łódź, zdjęcia komunijne, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Sieradz, zdjęcia komunijne, fotografia dzieci, fotografia reklamowa, fotograf Konin, Wieluń, reportaż ślubny, fotograf ślubny Łódż, fotograf na slub, zdjęcia do dowodu, paszportu, rekonstrukcja i naprawa strych zdjęć,

created by anim8.eu